Vytvořte si malou zahrádku na terase či balkoně a pozvěte přírodu k vám domů!

Lidé žijících ve městě si sice nemohou stěžovat na to, že by zde neměli dostupnost nejrůznějších vymožeností, ale zato jim velmi často chybí dotek přírody. Pokud i vy žijete ve městě, pak nám určitě dáte za pravdu, že v tzv. betonové džungli je místy opravdu těžké najít alespoň kousek zeleně a když už se ve městě takové místo nachází, pak má zpravidla podobu malého a věčně zalidněného parčíku, kde je hlava na hlavě a zkrátka to není ono.

Máte k přírodě daleko? Změňte to!

Možná i vás trápí skutečnost, že si často připadáte jako uvězněni mezi domy, paneláky, stavbami a budovami. Že máte k přírodě daleko, možná ani nevlastníte chatu či chalupu, kam byste mohli utéct od městské reality a užít si byť jen víkend obklopeni ničím nerušenou přírodou. A víte co? Pakliže vás trápí, že nemáte přírodu na dosah ruky, můžete to změnit. My totiž víme jak!

Využijte balkon nebo terasu

Máte k dispozici terasu nebo alespoň menší balkon? Pokud ano, máte již nyní z poloviny vyhráno! Právě tenhle prostor totiž můžete využít k tomu, abyste přírodu pozvali k vám domů. Jak?! Vlastně je to docela jednoduché. V současné době se stalo trendem tvoření menších zahrádek na terasách nebo balkonech. Stačí vám k tomu třeba pěkné truhlíky, do kterých zasadíte květiny, nebo klidně i bylinky. Obklopit se tak můžete květinami, které máte rádi a které vás budou rozveselovat svými pestrými a barevnými květy.

Terasa s velkým dřevěným truhlíkem

Jděte s přírodou ruku v ruce

Pokud se rozhodnete pro realizaci soukromé zahrádky na balkoně nebo na terase, snažte sejít s přírodou ruku v ruce. A pěkně poctivě, ať to za to stojí! Místo plastových a nevzhledných květináčů si pořiďte ty dřevěné. Dřevěné truhlíky jsou vyrobené z kvalitního dřeva, které je samo o sobě přírodním materiálem, takže v žádném případě nenaruší vaši snahu o vytvoření dokonalé přírodní oázy. Navíc dřevěné truhlíky krásně vypadají, představují příjemný estetický prvek, který ve spojení s barevnými květinami vykouzlí skutečnou pastvu pro oči.

n250x250-1520940659.jpg   zahradni-dekorace-250x250.gif