S dřevěnými truhlíky každý prostor prokoukne!

Ať už máte menší balkon nebo prostornější terasu, vlastníte roztomilou chatičku nebo pěknou chalupu, určitě se zajímáte o to, jak tento prostor vypadá a jak působí. Stejně jako věnujeme dostatek pozornosti pečlivému zařízení interiéru, neměli bychom podceňovat ani venkovní prostory – vždyť exteriér je to úplně první, co je vidět. Pokud přemýšlíte, jak pozvednout úroveň venkovního prostoru a hledáte zajímavý způsob, jak danému místu dovolit vyniknout, pak pro vás máme zajímavý tip!

Dřevěné truhlíky nejsou jen kus dřeva

Představte si krásné slunečné ráno, teplotu okolo 20°C nad nulou, příjemný svěží vánek a vás, jak stojíte na terase, balkoně nebo v prostoru před vaší chatičkou a užíváte si veselý zpěv ptáků, hřejivé doteky slunečních paprsků a drzý vánek ve vlasech. A teď k tomu přidejte barevně kvetoucí rostliny usazené v trendy dřevěných květináčích. Inu uznejte sami – není tahle představa naprosto dokonalá?!

Třevěné truhlíky na chalupě

Dřevěné truhlíky nejsou jen obyčejným kusem dřeva, které nemá žádný tvar ani pěkný design. Dřevěné truhlíky představují přitažlivý estetický prvek, který každému prostoru dodá ten správný šmrnc. Umístěte si jej na terasu, dopřejte si jejich přítomnost na balkoně, udělejte s nimi parádu před chatičkou a buďte si jistí, že s nimi daný prostor okamžitě prokoukne!

Hodí se kamkoli, kde to chcete mít pěkné

Výhodou dřevěných truhlíků je fakt, že se hodí prakticky kamkoli. Je proto úplně jedno, jestli si chcete ozvláštnit balkon, terasu nebo třeba plac za chatičkou. Dřevěné truhlíky si své místo najdou kdekoli, odměnou vám bude jejich přitažlivý design a možnost vkusného pěstování rostlin.

Jestliže žijete třeba ve městě, kde to máte do přírody daleko, je právě balkon nebo terasa ideální příležitostí k tomu, jak si přírodu pozvat kousek blíž. Dřevěné truhlíky nejsou náročné na prostor, klidně si můžete pořídit jen jeden a i ten se zaručí, že dané místo bude vypadat úplně jinak. Pěstovat v něm můžete nejen pestrobarevné květiny, ale klidně i bylinky. To už záleží na vás.

Stylový přírodní dřevěný truhlík

 

Realizace truhlíků , výroba , osázení , umístění na místo .

Více info :